Scoala Numarul 280 Bucuresti

Curricullum la decizia școlii. Înscriere învățământ primar 2015. Școala gimnazială Nr. 280 vine în întâmpinarea tuturor copiilor dornici de educație, asigurând un mediu favorabil învățării și formării unei personalități de învingător. Școala noastră urmărește pregătirea elevilor formându-le capacități, deprinderi și competențe care să-i ajute să-și descopere menirea socială. COMPETITII SCOLARE vezi anunț. REZULTATE OLIMPIADA DE RELIGIE vezi anunț. CURRICULLUM LA DECIZIA ȘCOLII.

OVERVIEW

The website scoalanr280.ro currently has an average traffic ranking of zero (the smaller the more traffic). We have crawled eighteen pages inside the site scoalanr280.ro and found zero websites associating themselves with scoalanr280.ro.

SCOALANR280.RO TRAFFIC

The website scoalanr280.ro has seen a fluctuation amounts of traffic all through the year.
Traffic for scoalanr280.ro

Traffic ranking (by month) for scoalanr280.ro

Traffic ranking by day of the week for scoalanr280.ro

LINKS TO SCOALANR280.RO

WHAT DOES SCOALANR280.RO LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of scoalanr280.ro Mobile Screenshot of scoalanr280.ro Tablet Screenshot of scoalanr280.ro

SCOALANR280.RO SERVER

I detected that a lone page on scoalanr280.ro took six hundred and fifty-six milliseconds to stream. I could not discover a SSL certificate, so in conclusion our parsers consider this site not secure.
188.240.3.24

We diagnosed that this website is employing the LiteSpeed server.

Scoala Numarul 280 Bucuresti

DESCRIPTION

PARSED CONTENT

The website scoalanr280.ro has the following on the site, "280 vine în întâmpinarea tuturor copiilor dornici de educație, asigurând un mediu favorabil învățării și formării unei personalități de învingător." I viewed that the website also said " Școala noastră urmărește pregătirea elevilor formându-le capacități, deprinderi și competențe care să-i ajute să-și descopere menirea socială." They also said " REZULTATE OLIMPIADA DE RELIGIE vezi anunț."

SEE SUBSEQUENT WEBSITES

Scoala Nr. 9 Baia Mare

Duminică, 16 ianuarie 2011. Având în vedere ca am renuntat la meseria de profesor de la 1 decembrie 2010. Şi fiindca eram singurul care s-a ocupat de acest blog, declar acest blog închis. Eventualele subiecte pe care am sa le scriu legate de educatie vor putea fi gasite pe blogul meu personal, www. Daca cineva, cândva, va fi interesat sa scrie ceva pe acest blog poate sa ma contacteze fara nici o ezitare - în dreapta fiind cele 2 e-mailuri unde pot fi contactat.

Școala Gimnazială Omega

Școala își propune să dezvolte un mediu favorabil învățării, să le ofere elevilor un start solid în educație prin dezvoltarea deprinderilor și îmbogățirea cunoștințelor, prin modelarea personalității lor.

Şcoala Ortodoxă Sf. Antim Ivireanul

Vino și înscrie-ți copilul la prima Școală Gimnazială Ortodoxă din Timișoara. Educația merge mai departe,. Din toamnă cu clasa a V-a și a VI-a! Toamna se numară bobocii, iar vara. olimpicii! Toamna se numară bobocii, iar vara. olimpicii! Misiunea noastră este să creștem generații viitoare de tineri cu o educație temeinică, fundamentată pe valori creștin .

OSTEOPAT.RO

2014 va incepe un nou ciclu de formare in osteopatie. daca doriti sa vedeti ce inseamna osteopatia puteti . Intre 15-17 noiembrie se va desfasura la milano un congres international de osteopatie sub titlul . Suntem bucurosi sa anuntam ca vom inaugura un centru de pregatire si la bucuresti iar intre 13-16 septembrie va incepe aici un . Zilele portilor deschise in 2013.

Scoala Parintilor - Copiii si educatia acestora

Nimeni n-a inventat inca un test de inteligenta mai bun decat viata de casnicie. Subiecte de ingrijorare privind copiii din Romania. Evolutia standardelor internationale referitoare la drepturile copilului. Sfantul Andrei, ocrotitorul Romaniei. Posturile de peste an 2013. Ce iti spune sufletul? PARINTII DE VORBA CU MEDICUL.